Twee kantoor vacatures!

Door het vertrek van een van onze medewerkers én door groei vanwege het project “NL leert door” zijn wij per direct op zoek naar 2 nieuwe medewerkers die ons team kunnen ondersteunen.

Managementassistent(e) (24 tot 32 uur per week)
Ga jij tot het uiterste om onze klanten zo goed mogelijk te helpen en ze een geweldige ervaring te bieden? Dan is deze vacature echt iets voor jou! Mensen stellen ons telefonisch, via de website of per e-mail vragen of ze willen zich inschrijven voor studiebegeleiding of een cursus. Jij staat deze mensen graag te woord en jij ondersteunt ons team met allerlei secretariële werkzaamheden.

Communicatiemedewerk(st)er (24 tot 32 uur per week)
Ben jij creatief en heb je veel kennis van (online) marketing? Ben je handig met WordPress en Photoshop óf InDesign? Dan is deze vacature echt iets voor jou! Je gaat een belangrijke rol spelen in onze externe communicatie. Je beheert onze website, online leerplatform en social media en je verstuurt nieuwsbrieven. Je gaat zowel online als offline content ontwikkelen, zoals video’s, foto’s, flyers, advertenties en persberichten.

Bekijk onze volledige vacatures op onze facebookpagina of op www.vankraaijeducatie.nl/werken-bij

Top
Van Kraaij Educatie