Voorlichtingsavond
Quinn en Aaron waren afgelopen editie gastspreker op ons seminar
‘Een goede voorbereiding op de middelbare school’
Voorlichtingsavond
Quinn en Aaron waren afgelopen editie gastspreker op ons seminar
‘Een goede voorbereiding op de middelbare school’
'Een goede voorbereiding op de middelbare school'
Tijdens het seminar ‘Een goede voorbereiding op de middelbare school’ laten we leerlingen van groep 7 en 8 (uit Maas en Waal) en hun ouders op een leuke en educatieve manier kennismaken met de middelbare school. Wat kun je verwachten wanneer je (kind) naar de middelbare school gaat? Hoe bereid ik me het beste voor als leerling, maar ook als ouder? Hoe kunnen ouders de leerling het beste ondersteunen tijdens deze schoolovergang? Op deze avond zullen verschillende gastsprekers hun ervaringen delen.
Dit seminar is gedeeltelijk plenair maar na verloop van tijd worden de deelnemers gesplitst.
In 2023 en 2024 hadden we Meester Jesper als gastspreker en afgelopen keer; 16 januari 2025 kwamen Quinn en Aaron Bezemer tips geven over mediawijsheid.
In het Bogerd Theater zullen ouders van een andere gastspreker voorlichting krijgen over hoe zij hun zoon of dochter het beste kunnen ondersteunen.
Quinn en Aaron Bezemer
Quinn en Aaron Bezemer vertelden over hun leven als bekende influencers, waarbij ze handige mediawijsheidtips gaven: zowel tips om goede content te creëren als tips om te leren omgaan met haatreacties of hoe je jezelf beter kunt beveiligen online.




Inschrijven voor dit seminar
Dit seminar wordt gehouden in het Bogerd Theater in Druten. Meld je aan voor de eerstvolgende datum op 16 januari 2025 voor het seminar ‘Een goede voorbereiding op de middelbare school’ met Quinn en Aaron.
De vorige edities met Meester Jesper zaten snel vol. We verwachten dat dit nu met Quinn en Aaron weer het geval gaat zijn dus wees er snel bij, want vol=vol.
*Op deze avond worden promotionele beelden gemaakt.
Sfeerimpressie 2022, 2023 en 2025
Op 17 november 2022 was de eerste editie van dit seminar met Meester Jesper. Het was een groot succes: de zaal van het Bogerd Theater zat vol met circa 400 deelnemers. De leerlingen van groep 7 en 8 van verschillende basisscholen uit Maas en Waal hebben tevens mogen ervaren wie hun potentiële, toekomstige klasgenoten worden. In november 2023 hadden we de tweede versie van dit evenement. Zie hieronder de sfeerimpressies van de avonden. In 2025 kwamen Quinn en Aaron Bezemer mediawijsheidtips geven aan de leerlingen.














































































































































Heb je nog vragen?
Wij zijn van maandag tot en met vrijdag bereikbaar van 8.30 uur tot 17.00 uur.